Zombeavers

Ludzie którzy biorą tego typu filmy na poważnie i traktują je jako horror są idiotami.

Czemu tak sądzę?

Weźmy za przykład ten film. W pierwszej scenie występuje znany komik i od razu widać, że nie jest to zrobione zbyt serio. Do tego należy dodać ostatnią scenę, która wręcz mnie rozwaliła na łopatki, ale nie będę spojlerował.
O co w ogóle chodzi w tym filmie?

Jeśli chodzi o fabułę, to jest ona sztampowa (specjalnie). Mamy grupkę nastolatków, którzy uprawiają seks, rozmawiają itp. aż nagle pojawia się, zombiebobry.
Sam pomysł wydaje się głupi, ale uwierzcie mi, że jeśli podejdziecie do tego z dystansem, to gwarantuje, że nieźle się ubawicie.
Wadą jest to, iż pierwsza połowa niemiłosiernie się dłuży, a prawdziwa akcja zaczyna się w drugiej połowie, tak więc zalecam oglądanie gdzieś tak  od połowy i obiecuje, że nic nie stracicie.

CYCKI!!!11!!

To dzieo nie próbuje udawać czegoś czym nie jest i od razu widać, że twórcy chcieli wyśmiać stare horrory i mimo początkowej nudy udało im się to.
Oczywiście, efekty specjalne nie powalają, muzyki praktycznie nie ma, film jest do bólu przewidywalny, nie ma tutaj mowy o żadnym dobrym aktorstwie, ale właśnie o to chodziło w nim, ponieważ miał być karykaturą tych wszystkich poważnych slasherów z lat 80 – 90, które dzisiaj wydają się śmieszne, a były kręcone całkowicie na poważnie.

Jeśli już przymkniemy oko na wszystkie „wady” i zaczniemy patrzeć na obraz z dystansem, to warto obejrzeć ten film.

Filmowy Janusz mówi: Ten typ kina jest cholernie specyficzny i mało komu się podoba, ale jeśli dacie mu szanse i zrozumiecie, że te wszystkie „błędy reżyserskie” są zrobione specjalnie, to gwarantuje, że będziecie się dobrze bawić.

Reklamy

One thought on “Zombeavers

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s