Dirty Grandpa

Bardzo wielu ludzi mówi, że De Niro się sprzedał i mówią tak dlatego, iż występuje on w chujowych filmach.
To jest gówno prawda, ponieważ on po prostu postanowił zagrać w średniakach, a to z powodu tego, iż on już osiągnął wszystko w kinie, a teraz nie dosyć, że zarabia, to do tego się świetnie bawi.

Co mogę powiedzieć o tym filmie?
Mówiąc szczerze sam nie wiem, ponieważ prócz tego, że zobaczmy kutasa (ale chyba nie De Niro), to do tego jest tu cholernie dużo żartów o waleniu konia, kutasach, wytryskach, oraz o kutasach i miłość.

Jeśli spodziewacie się wysublimowanego humoru, to polecam po prostu zamknąć zakładkę i usiądźcie w kącie, ponieważ i tak nikt nie lubi takich ludzi.
Jeśli jednak jesteście fanami prostego humoru, to zapraszam do dotykania się penisami, znaczy literami.

Bądźmy szczerzy De Niro, to postać znana i kochana, więc w każdym filmie dobrze wypada, ale jeśli chodzi o Zaca Efrona to muszę powiedzieć, że niczym się nie wyróżnia, a jego postać jest tak drewniana, że aż boli.
Jeśli chodzi o resztę aktorów to też nie ma szans, by zobaczyć dobry występ, ponieważ na takich obrazach liczą się gagi, a nie aktorstwo.
Oczywiście nie licząc Roberta.

To nie moje dziecko

Już to mówiłem, ale powtórzę.
Jeśli lubicie humor, który nie  wymaga mózgu, to zapraszam was na śmiech, ponieważ nie skończy się on szybko, a to z powodu tego, iż De Niro zarąbiście zagrał dziadka, dzięki temu nie ma nudy.

PS Film opowiada o podróży nudnego studenta z dziadkiem, któremu marzy się seks i alkohol, ponieważ własnie zmarła mu żona, a ona powiedziała mu przed śmiercią, by brał życie całą piersią i pieprzył tak długo, aż mu się viagra nie skończy.
Oczywiście zakończenie jest znane od samego początku, ale nie o to w tym chodzi, lecz o to by pan młody zrozumiał, że życie nie polega na kiju w dupie, a na robieniu tego w czym jesteście dobrzy.

Filmowy Janusz: Jeszcze o tym nie pisałem, więc powiem wam do kogo skierowany jest ten film.
Jest on dla fanów De Niro oraz dla ludzi, którzy mają dość kina, na którym trzeba główkować i chcą się rozluźnić, ponieważ  inaczej umrą z kijem w dupie.
Zac dostaje mocne „wciery” od dziadka i dlatego miło się to ogląda.

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s