Angry Birds

Chciałbym powiedzieć, że ten film to manifest i ma otworzyć oczy europejczyków na sprawę imigrantów oraz na to, że zaczynamy być mniejszością, ale niestety jest to bullshit, a twórcy poszli po linii najmniejszego oporu i postanowili wycisnąć kasę od ludzi, którzy są przeciwni innej kulturze.
Sam jestem przeciwny islamowi, ale ja nie stworzyłem filmu dla dorosłych, któremu założono szaty animowanego i wmówiono nam, że to tylko takie puszczenie oczka oraz to, że nie tylko dzieci będą się dobrze na nim bawić.

Niestety, ale byłem dzisiaj na seansie (W kinie „Przedwiośnie” w Krotoszynie) i owszem było wielu dzieciaków, ale praktycznie każdy z nich był zanudzony, a dorośli też nie należeli do szczęśliwych osób.
Faktem jest, że mogę się mylić, ponieważ tylko raz byłem na pokazie, ale podejrzewam, że mam rację.

Wypada także, abym opowiedział kilka zdań o niektórych aspektach, ponieważ inaczej zostanę wyśmiany, więc powiem wam, że polsku dubbing nie należy do najgorszych, ale do najlepszych też mu sporo brakuje.

Jeśli zaś chodzi o animację, to cóż może i jest naprawdę dobra, ale to nie wystarczy, aby ludzie nie zasypiali podczas seansu, a do tego jest to film dla dzieci, więc powinien mieć jakiś morał, lecz niestety nic takiego tutaj nie ma, a do tego akcja czasami tak bardzo zwalnia, że mało brakowało, a sam bym wiecie – co – zrobił.

Wiecie jaki jest największy plus tego dziea?
To, że jest dla mnie darmowy, ale to nie wystarczy bym go wysoko ocenił i uważam, że to średniak jakich wiele.

PS Film opowiada historię czerwonego ptaka, który jest tak bardzo wkurwiony, że musi chodzić na terapię dla osób z problemami nerwowymi.
Pewnego pięknego dnia imigranci przekabacili większość europejczyków, znaczy ptaków swoim podejściem do życia po czym ich wykorzystali (seksualnie [heheszki]).
Czarny, czerwony i żółty jako jedyni nie dali się  im omamić, więc muszą wziąć sprawy w swoje „rence”

Filmowy Janusz mówi: Jeśli ten film będzie na DVD, a wam będzie się cholernie nudziło, to wtedy zapraszam was na seans, a na razie dajcie sobie spokój i wydajcie kasę na narkotyki.
Powinienem jeszcze napisać jakie mają moce niektóre z ptaków, ale wystarczy, że ściągniecie grę  i pogracie godzinę przed seansem i sami to odkryjecie (wciąga jak cholera). 

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s