Batman v Superman: Dawn of Justice

Po Afflecku widać, że jest zmęczony życiem i ma powoli dość bycia Batmanem, a taki Bale grał wymuskanego pięknisia, któremu „hajs się zgadza”, a do tego mógł przy okazji sklepać kilka tyłków i z powrotem wrócić do sączenia whiskey – co za raj.
Dlatego więc o wiele bardziej podoba mi się nowy nietoperek, a do tego wreszcie wyrzucono realizm do kosza co jest dobrym posunięciem, ponieważ pasowało to jak pięść do nosa.  
Jeśli zaś chodzi o Supermena, to powiem tylko jedno.
Jest to tak słabo i źle zagrana postać, którą uratowała końcówka.

Tak w ogóle mam do was prośbę. 
Olejcie „recenzentów”, ponieważ bezpodstawnie (no prawie) zjechali ten film, a przecież aż taki zły to on nie jest i gdyby wyciąć Supermena oraz sny, to ocena by skoczyła do ośmiu gwiazdek, ale sześć to i tak nie jest zły wynik biorąc pod uwagę to, że ktoś musiał otworzyć uniwersum DC, aby inne postacie mogły dostać swoje obrazy.
Wiem, że powinienem się przyczepić do kilku błędów oraz sami – wiecie – kogo, ale nie będę tego robił, ponieważ Batman wymiata i dzięki niemu wreszcie nie ma głupich żartów oraz happy endu, a jest mrok i śmierć (mało takich filmów, więc zapraszam też na”Watchmen„).
A na zakończenie zaspojleruje, więc jeśli nienawidzicie tego, to nie czytajcie kolejnego krótkiego akapitu. 

Clark Kent to Supermen (tak wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale zaufajcie mi, bo wiem co mówię) 

Wpierdolę im

PS Batman chce zabić Supermena, ponieważ ratuje on jedną życie, a przy okazji zabija tysiące innych i to wkurza nietoperka. 
Należy też powiedzieć, że Clark jest wkurzony na Bruce, ponieważ tamten piętnuje swoje „ofiary”, a do tego jest sędzią, prokuratorem oraz ławą przysięgłych w jednym. 

PPS Jeśli nie widzieliście żadnego trailera, to jesteście szczęściarzami, ponieważ debile zbyt dużo spojlerów w nim umieścili.

PPPS Efekty komputerowe wymiatają!

Filmowy Janusz mówi: Jeśli lubisz komiksy, to musisz obejrzeć ten obraz, ale weź pod uwagę to, że świat będzie wyprany z kolorów, a do tego nie będzie głupich żartów i wszyscy będą poważni. 
Jeśli jednak nie lubisz komiksowych seansów, to i tak podejdź do tego jeża, ponieważ jest poważnym kinem, w którym jest pełno akcji i tylko ludzie szukający drugiego dna mogą zasnąć na nim. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s