Independence Day: Resurgence

Powiem wam szczerze, że chyba nie nadaję się na recenzenta, ponieważ cholernie miło oglądało mi się ten film i gdyby nie to, że jestem abstynentem (od jakichś 8 miesięcy), to naćpałbym się i jeszcze raz raz obejrzałbym ten obraz.

Dlaczego?
Odpowiedź jest bardzo prosta.
Ten film jest cholernie głupi, naiwny, fabuła w nim nie istnieje, a do tego aktorzy są drętwi niczym Pinokio, ale mimo wszystko seans cholernie mi się podobał, a to z powodu tego, iż efekty specjalne miażdżyły jaja i bez problemu wytrzymałem całe dwie godziny w kinie i to bez uczucia zmęczenia.

Jako ciekawostkę powiem wam, że pewien aktor zwany Will Smith nie gra w filmie, ponieważ żądał zbyt dużo hajsu, ale podejrzewa, że specjalnie to zrobił, aby nikt nie wiązał go z tym obrazem.
Dlaczego?
Ponieważ większość fanów będzie nienawidzić to dzieo z powodu tego, iż dwadzieścia lat temu wyobrażali siebie, że jest to coś więcej niż wybuchy.
Niestety, ale już w tamtym czasie była to zwykła wydmuszka, ale z powodu sentymentu wyobrażali sobie rzeczy, których nie ma.

Jeśli macie ochotę na akcje, to idźcie na seans (nawet jeśli nie widzieliście pierwszej części), ponieważ ta wydmuszka cholernie dobrze wygląda i mimo swoich wad muszę ocenić go wysoko (jak na takie dzieo).

PS Kosmici po raz kolejny zaatakowali naszą planetę, ale tym razem będziemy lepiej się bronić, ponieważ „ukradliśmy” technologię obcych i dzięki temu nie tylko mamy broń, ale do tego możemy podróżować na inne planety.
Dlaczego nas zaatakowali?
Ponieważ chcą zniszczyć jądro Ziemi (genialna fabuła)

KOSMICI MAJĄ MATKĘ (znów)!

PPS Film obejrzałem w kinie „Przedwiośnie 3D” w Krotoszynie.

DAŁEM TEMU FILMOWI 6 GWIAZDEK (na dziesięć)

Filmowy Janusz mówi: Jeśli lubicie efekty komputerowe i niczego innego wam nie potrzeba by się dobrze bawić, to zapraszam na seans.
Zapraszam na niego także fanów pierwowzoru, ale tylko wtedy, gdy zrozumieją, że ten obraz jest tylko obrazem i nie ma żadnego drugiego dna.
Jeśli jednak chcecie 5 dno, to idźcie na coś innego. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s