Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Jeśli kogoś ciekawi ile mu dałem na filmwebie, to niech to zostanie tajemnicą, ale jeśli naprawdę komuś tak bardzo zależy na tej ocenie, to zapraszam na mój profil.

Co jest aż tak dobrego w tym obrazie?
Odpowiedź jest prosta. Aktorstwo (brak głupich min Jima), scenariusz (na początku jest pogmatwany, ale na końcu wszystko się układa w wspólną całość) oraz klimat, klimat i jeszcze raz klimat, który buduje takie napięcie, że aż człowiek nie może oderwać się od monitora (lub telewizora) i czeka na zakończenie, by w końcu dowiedzieć czy będzie happy end czy raczej nie.
Mógłbym wam zaspoilerować, ale nie jestem chujem.

Nim wypożyczycie obraz, to wrócę jeszcze na moment do Jima, ponieważ może i w większości filmów robi z siebie  debila to jednak w dwóch dzieach pokazuje, że nie jest złym aktorem i po prostu przyklejono mu łatkę komika (jako ciekawostkę powiem wam, że cierpi lub cierpiał na depresję) i według mnie jest to naprawdę krzywdzące.
Jeśli ciekawi was w jakich filmach można zobaczyć, że umie grać, to zapraszam na omawiany seans lub na „The Number 23„.

PS Film zaczyna się zakończeniem, a dopiero później zaczynamy oglądać właściwy początek.
W historii chodzi o to, że jego ukochana wykasowała go z pamięci (prawdziwe syfy, że ja pierdole i trochę śmiesznie wyglądają te komputery), więc on w ramach”zemsty” postanowił zrobić to samo, i wtedy opowieść zaczyna się naprawdę.
PPS Jego dziewczyna jest cholernie pociągająca mimo tego, iż nie ma super figury, dużych piersi, ani nie jest piękna, ale ma w sobie to coś, co sprawia, że nie można oderwać od niej wzroku.

Filmowy Janusz mówi: Jeśli jeszcze nie wypożyczyliście lub nie kupiliście tego filmu, to zróbcie to, ponieważ inaczej będziecie loserami.
Jest to obraz romantyczno – dramatyczny, ale znajdziecie w nim kapkę syfy oraz komedii.
W ostatnim zdaniu dorzucę, że bardzo obchodziły mnie losy bohaterów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s