The Purge: Election Year

Jeśli nie widzieliście poprzednich dwóch części, to odpuście sobie seans, ponieważ w trójce jest fabuła, a do tego jest mniej zabijania i krwi, więc to nudzi…

Z powodu historii. 
Jednak jeśli widzieliście chociaż poprzednią część (jak ja), to zapraszam na seans, ponieważ więcej filmów już nie będzie i mimo wszystko trójka to dobre zakończenie serii.

Skoro widzieliście poprzedniczki, to zapraszam na me czytanie. 

Niestety jest to najgorsza cześć, a to z powodu tego, iż wiemy o chodzi z czystką, więc „szok” zanika, a do tego okazuje się, że jest tutaj fabuła, która niszczy serie, a zarazem ją odpowiedni zamyka. 

Mamy fabułę O.o

Chodzi o to, że raz w roku nadchodzi czystka, która objawia się tym, że można bezkarnie zabijać ludzi, a strażacy, policjanci oraz lekarze nie będą nikomu pomagali, ani nie będą karać za tę anarchię na ulicach.
Należy też dodać, że trwa ona tylko dwanaście godzin, więc jeśli musicie już kogoś zabić, to się pospieszcie. 
Nowością w tej części jest to, że tym razem politycy nie mają immunitetu, więc i ich można zamordować. 

Podaję tylko tyle szczegółów, ponieważ w pierwszych piętnastu minutach wyjaśnia się wszystko. 

Jeśli czekacie na krew, morderstwa (gwałtów brak :(), to się zawiedziecie, ponieważ w tej części tego wszystkiego jest tak mało, że aż boli. 

Największą siłą obrazu są maski oraz groteska (ale to jest w każdej części) i jeśli widzieliście już poprzedniczki, to możecie być zawiedzeni, ponieważ pierwszy szok już minął i jesteście już  przyzwyczailiście się do tego co się tam odpierdala. 

Idziemy wpierdolić wegetarianom

Jeśli chcecie więcej wad, to nie liczcie na to, ponieważ cała ta „anarchia” jest tak głupia, że jeśli nie wyłączycie mózgu, to będziecie krwawili z uszu.

Daję temu filmowi 5 gwiazdek, ponieważ mimo wszystko lekko się to ogląda, a do tego jest FABUŁA!!!!11!!11!!!

Filmowy Janusz mówi: Fani i tak to obejrzą, aby zobaczyć zakończenie trylogii, a reszta niech najpierw zobaczy jedynkę, aby się dowiedzieć się o co w tym wszystkim biega i czy wam się to spodoba.
Dwójka ma wszystkiego więcej, więc jeśli lubicie krew, to oglądajcie, a jeśli jesteście wegetarianami, to odpuście sobie tę opowieść. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s