Griff the Invisible

Nie wszyscy chcą dorosnąć. 

Powiem wam szczerze, że to jest bardzo ciężki film, który dla 90% ludzi będzie nudnym dzieem.
A co z resztą? 
Reszta zakocha się w tym obrazie.  

Idę wam wpierdolić

Ogólnie chodzi o to, że nasz główny superbohater jest tak bardzo nieśmiały, że aż postanowił odkryć niewidzialność, aby móc całkowicie uciec do swojego świata. 
Jak wszyscy wiemy jest to niemożliwe, ale mimo wszystko on i tak próbuje, ponieważ świat ma go za świra, i dlatego jeszcze bardziej się stara o to, aby móc wreszcie poczuć się wolnym i szczęśliwym. 

Ktoś mógłby powiedzieć, że ten film jest podobny do „Kick-Ass”, ale tak nie jest, ponieważ komiksowa historia, to tylko pretekst, aby pokazać nam początek góry, którą jest dorastanie. 
Jak wszyscy wiemy każdy musi „dorosnąć”, ale mimo wszystko dajmy takim ludziom wolną wolę, aby zrobili to po swojemu, i aby nie zostali skrzywdzeni.

Ale pająk.

Oglądałem film z bratem i on w ogóle nie rozumiał fabuły i to dało mi do myślenia – więc postanowiłem, że nie polecę wam tego dziea, ponieważ tylko nieliczni dadzą radę zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi.

TAK JESTEŚMY WYJĄTKOWI!

Dla większości jest to zwykła bajka, ale dla garstki jest to smutna i piękna baśń o dorastaniu i radzeniu sobie z problemami za pomocą miłości i zrozumienia, aby móc poczuć szczęście. 

PS Wiedzieliście o wszechświatach? 
PPS Aktorstwo jest dobre. 

Nie widzicie mnie.

Daję temu dzieu 10 gwiazdek na dziesięć – ponieważ tak pięknego filmu dawno nie widziałem – ale i tak nikomu go nie polecam, ponieważ niewielu go zrozumie. 

Filmowy Janusz mówi: Jeśli liczysz na typowe komiksowe kino, to lepiej nawet nie próbuj włączać tego obrazu, ponieważ to będzie zbyt trudny (i nudny) film dla ciebie.
Jednak jeśli ktoś z was rozumie problemy o dorastaniem oraz spotkał się z wyalienowaniem, to zapraszam na seans, ale zalecam kupienie chusteczek.  

Reklamy

3 thoughts on “Griff the Invisible

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s