The Infiltrator

  

Czy w ogóle macie rozum i godność człowieka? Pytam poważnie, ponieważ jakim cudem tak mało osób zna ten obraz? Porąbało was? Wolicie oglądać romansidła i inne gówna?
Zapierdalajcie mi do wypożyczalni i bierzcie ten film, bo inaczej zacznę z wami inaczej gadać…

Scena nakręcona, więc mam trochę czasu, aby wam opowiedzieć o pewnym obrazie, który powinni poznać fani „Narcos”, ponieważ opowiada on o pewnym policjancie, który próbuje zbliżyć się do zaufanych pracowników Escobara, aby zniszczyć siatkę odpowiedzialną za pranie pieniędzy oraz handel narkotykami.
Jeśli widzieliście serial, to zrozumiecie o co chodzi, a jeśli jednak nie znacie go, to cóż współczuję wam i polecam wam nadrobić go, ponieważ to jeden z najlepszych seriali poprzedniego roku.

Pierwsze co się rzuca w oczy to nasz główny bohater, a to dlatego iż jest to Heisenberga z serialu „Breaking Bad”, więc macie pewność, że aktorstwo nie będzie należało do słabych.
Do tego dorzucę wam Cassidy z „Preacher” i możecie być pewni, że na grę nie będziecie narzekali.

Poznajesz mnie synu marnotrawny?

Teraz pewnie powinienem powiedzieć coś o kamerze, ale ja się na tym nie znam, więc przemilczę te długie ujęcia, które robią robotę, a do tego nie wspomnę też o tym, że scenariusz jest na faktach, więc od razu dostaje plus 10 do autentyczności, ale niestety minus 30 za akcję, ponieważ film jest naprawdę wolny.
Tak więc jeśli liczycie na wybuchy oraz szczelaniny, to będziecie zawiedzeni – ale jeśli jednak liczy się dla was powolne stopniowanie napięcia, to będziecie zach – kurwa naprawdę – chwyceni, ponieważ obraz wciąga i zaskakuje jak cholera.

Cholera, powinienem jeszcze opowiedzieć o krajobrazach, ale nie zrobię tego, ponieważ sami musicie się przekonać jak wygląda Kolumbia.

Tutaj leży Hank.

Daję temu filmowi mocne 8 gwiazdek. 

Filmowy Janusz mówi: Jeśli jarasz się Escobarem, to film jest pozycją obowiązkową dla ciebie.
Jednak jeśli nie znasz tego dilera, to polecam najpierw sprawdzić serial „Narcos”, a potem weź się za film, ponieważ to naprawdę dobre dzieo.
Fani akcji niech uciekają w popłochu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s