Nude Nuns with Big Guns

Czuję się zażenowany – zażenowany tak bardzo, że aż mam ochotę  pierdzielnąć wszystko i wyjechać w Bieszczady, bo głupota widzów mnie dobija. 
Czy ludzie muszą brać każdy film na poważnie? I gdy jakiś twórca postanowi stworzyć żart, to muszą go zgnoić zamiast śmiać się razem z nim?

Gdy usłyszałem o tym „dziee”, to dowiedziałem się, że jest to niby amatorski film, w którym aktorstwo nie istnieje, a kamerujący miał chyba downa, bo nic na ekranie nie widać, a do tego jakość kamery jest tragiczna.
Wiecie co? No wiecie?
Okazało się, że to gówno prawda. No dobra, obraz jest ziarnisty, a do tego „kamerujący” ma problemy z kadrowaniem, ale to nie jest powód do tego, aby narzekać.
Powiem wręcz, że ma to swój klimat.

Mógłbym wam jeszcze opowiedzieć o aktorstwie, ale tutaj za bardzo nie ma o czym, ponieważ raz jest ono słabe, a innym razem jest dobre, a to oznacza, że  jednak nie tylko sami amatorzy brali udziału w tym widowisku.

Na osobny akapit zasługują też kreację, ponieważ ból dupy katolików musi być naprawdę wielki, a to dlatego, iż na obrazie nie tylko zobaczymy zakonnice, ale także kapłanów i arcybiskupów, którzy handlują narkotykami, a do tego wynajmują gang, by mieć ochronę.
Do tego wielu chrześcijan może być wkurzonych, ponieważ zakonnice uprawiają seks lesbijski, a do tego księża gwałcą oraz handlują „pingwinami” – twórca zasługuje na potępienie.

nude-nuns-with-big-guns-screen1

Klękaj i błagaj o moje przebaczenie. 

Kurcze, muszę wam jeszcze wspomnieć o dialogach, które są sztywne niczym penis księdza podczas mszy, gdy patrzy na jakiegoś przedszkolaka..
Tak więc chyba rozumiecie, że są słabe – prawda?
Dzięki czemu jeszcze bardziej przyciągają widza do telewizora – brawa, brawa dla osób, które je wymyśliły, a do tego wiele razy płakałem ze śmiechu słysząc te teksty wypowiadane z poważną i sztuczną miną.

Podejrzewam, że po tytule tego obrazu jeszcze nie wpadliście na to, że na ekranie zobaczymy piersi, więc mówię wam o tym teraz.
Do tego jeszcze dorzucę, że zobaczymy kilka nieogolonych i podniecających bobrów…
Wracając jednak do piersi powiem wam, że spotkamy tutaj małe, duże i średnie rozmiary, które są przyczepione do ładnych ciał i niewinnych twarzy…
No dobra, tylko kilka dziewczyn jest naprawdę ładnych, ale jest tutaj tak wiele „balonów”, że brzydota nie przeszkadza w masturbacji.

nude-nuns-with-big-guns-screen1

Widzę penisa.

Nim zakończę swoją opowieść, to opowiem wam jeszcze o historii, która jest tak prosta i fajna, że aż chciałoby się, by trwała o wiele dłużej.
Fabuła opowiada o pewnej zakonnicy, która była siłą naćpana i zgwałcona, i która postanowiła zemścić się na niewiernych .
Dlaczego to robi?
Robi to dlatego,  iż bóg  powiedział jej, że wybrał ją na krwistego mesjasza.
No dobra, tak naprawdę chodzi o to, że podczas halucynacji (tripu) usłyszała głos boga i postanowiła w jego imieniu wyczyścić ziemię z grzechu.

Prócz historii zobaczymy jeszcze dużo krwi, więc jeśli jesteście wegetarianami lub chrześcijanami, to lepiej nie oglądajcie tego filmu, bo szatan przejmie waszą duszę.

nude-nuns-with-big-guns-2010

Ja biorę mamuśkę, a ty bierz córkę na bal.

Film otrzymuję ode mnie 7 gwiazdek, ponieważ nie tylko mnie rozśmieszył, ale do tego też mnie podniecił i sprawił, że dzień stał się dla mnie o wiele lepszy. 

Filmowy Janusz mówi: Jeśli nie macie kija w dupie, a do tego znacie i lubicie Tarantino, to będziecie się bawić dobrze na tym obrazie, ponieważ  zżyna on od tego twórcy, a do tego śmieje mu się w twarz.
Dla mnie jes tot „dzieo” warte uwagi i mówię to całkowicie poważnie. 

Niestety jeśli każdy film bierzecie na poważnie, to nawet nie podchodźcie do kineskopu, bo dostaniecie wylewu. 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Nude Nuns with Big Guns

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s