Disconnect

Nie masz z kim pogadać, wszyscy od ciebie się odwrócili, rodzina nie interesuje się tobą?
Jeśli tak, to obejrzyj ten film, a zrozumiesz co może się stać, gdy wejdziesz w świat internetu.

Już na początku streściłem jedną osobę, ale to nie wszyscy bohaterowie, ponieważ mamy tutaj jeszcze żonę, która nie może rozmawiać ze swoim mężem na temat dziecka, więc otworzyła się przed nieznanym facetem.
Mamy także dziennikarkę, która dla reportażu postanowiła się wpieprzyć w życie nastolatka i je zniszczyć – tutaj jest temat prostytucji internetowej i co się może stać, gdy chcecie komuś pomóc, a zarazem chcecie wykorzystać tę osobę.
Na koniec mamy samotnego ojca z synem, których relacje nie należy do dobrych, ponieważ ojczulek wychowuje swoją pociechę twardą ręką.

O cholera, ale się rozpisałem na temat fabuły (zdziwko).
Więcej nie mam zamiaru zdradzać więcej, więc teraz wejdźcie w ten świat i wyciągnijcie coś z niego, ponieważ to kino nie tylko ma „bawić”, ale też uczyć.

Ale jestem zgrabną milf.

Jeśli macie porąbanych rodziców, braci albo sami macie narąbane w głowie i jesteście uzależnieni od internetu albo od prostytucji, to postarajcie się wziąć ten obraz na poważnie, bo może on wam pomoże.
A jak nie, to chociaż pomoże wam zabić czas.

Powiem wam szczerze, że mogę już skończyć moją recenzję, ponieważ najważniejszą rzeczą w tym wszystkim jest fabuła i nawet jeśli aktorstwo byłoby tragiczne, to i tak każdy szanujący się kinomaniak doceniłby to „dzieo”.
Mimo wszystko jednak gra tutaj jest wisienką na smacznym torcie, więc jeśli kochacie czuć emocje bijące z ekranu, to ono nie tylko was zachwyci, ale i pewnie podnieci, bo „som” CYCKI!!!!!!!!!11!1111111!!!!!11!!

CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, CYCKI, ekstaza i nastoletnie cycki!!!!!1111!!!!!!!!
A już myślałem, że dam radę napisać poważną recenzję.

Nie przepraszaj, bo ja też mam 12 lat, więc może się spotkamy?

Film otrzymuje ode mnie 8 oczek, ponieważ naprawdę wciąga, a do tego jest dobrze zagrany i ma przekaz!

Filmowy Janusz mówi: Jest to dramat, który polecić mogę każdemu szanującemu się kinomaniakowi oraz jego rodzicom, ponieważ oni są najbardziej narażeni na kradzież, więc ten film może ich ostrzec przed tym.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Disconnect

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s