Die Hölle

Prawdziwe piekło!

Od razu ostrzegam was, abyście nie czytali opisów na filmwebie, bo spoileruje on zakończenie, więc najlepiej ruszyć do kina bez czytania o nim czegokolwiek lub przeczytać moją recenzję.

Ogólnie obraz opowiada o kobiecie, która widziała zabójstwo prostytutki, a morderca ją zauważył, więc ma zamiar ją dopaść.
Nie chcę więcej spolerować, ale wspomnę jeszcze o tym, że główna bohaterka ćwiczy sztuki walki.

Jeśli należycie do grupy debili, którzy nienawidzą muzułmańskich lub czarnoskórych imigrantów, to radzę wam, abyście w ogóle nie oglądali tego filmu, ponieważ główna aktorka jest brązowo skórna.
Tak więc jeśli jesteście przeciwnikami „islamizacji” europy, to nawet jakby to dzieło było genialne, to i tak byście dali mu niską ocenę z powodu swoich poglądów.
Europa dla europejczyków!11!!11!!!1!!!!1
Podczas seansu nie zobaczycie za wielu białych, ale kilku jest, więc moim zdaniem nie ma się o co czepiać, ponieważ na przykład w azjatyckim kinie często grają tylko „żółtki”, a w czarnych obrazach tylko czarni – co to za rasizm (!!1111!!!) i jakoś nikt nie płacze.

0_0_2011482606_stop_islamizacji_europy_przez_arpuone_middle

Walka o Europę!!!!111!!!!!1

Dobra, koniec z tym muzułmańskim tematem i czas ocenić obraz, aby ludzie wiedzieli czego się spodziewać.

Tak ogólnie, to nie jest to zły obraz. Mógłbym nawet powiedzieć, że jest dobry, ale kilka scen sprawiło, że nie tylko się śmiałem, ale też i czułem zażenowanie.
Owszem, podobno żaden normalny terrorysta, znaczy kobieta lub człowiek (he he he) muzułmańskiego wyznania nigdy nie zabija itp. więc jak usłyszałem te słowa z ekranu, to myślałem, że zrobię face-palm.
Jest trochę więcej takich propagandowych tekstów, ale więcej ich nie wypiszę, bo to mają być krótkie recenzje, a nie rozprawka, więc…
Więc, powiem wam o czymś innym.
Scena w samochodzie może i widowiskowa, bo miała ona większy budżet niż 90% polskich filmów, to jednak lekko kiczowato wyglądała.
Jakby to był obraz telewizyjny, a nie kinowy.

Jeśli zaś chodzi o plusy, to do nich mogę wrzucić to, iż jest w nim dużo krwi, więc nie jest to dzieło dla dzieci.
Do tego mogę jeszcze do zalet zaliczyć to, iż historia, która trzyma się kupy – co w kryminalnych obrazach nie jest takie pewne.
Dorzućmy jeszcze aktorstwo, lecz głównie chodzi mi o białych aktorów, ponieważ imigranci grają tak sobie, a że na ekranie ich widzimy częściej, to widza może to wkurzać.

Tobias-Moretti-Bin-kein-Action-Held-Am-Die-Hoelle-Set-story-501776_1164x658px_b60de705cbbcbd410ef90fefedb55f59__58786588_jpg_1389635_1164.jpg

Choć pokażę ci wolną Europę.

Jest to obraz, na który można się wybrać do kina, ponieważ wciąga, a do tego wiele scen może szokować. 

Filmowy Janusz mówi: Jeśli macie w dupie temat islamizacji, to powinniście się dobrze bawić w kinie. 
Jednak jeśli macie zamiar uratować Europę, to wtedy unikajcie tego obrazu jak ognia, bo takie dzieło nie miało prawa powstać!!!11!!!1!!!1

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s